SON DAKİKA

musterihizmetleritelefonu
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Musterihizmetleritelefonu.com, prensipli yayıncılık yaklaşımından ödün vermeden İstanbul’dan tüm dünyaya bu yolda hitap eden dünya çapında bir haber yayın organı olmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin ekonomik, politik ve kültürel haberleri, ‘doğru’ ve ‘tarafsız’ kalp atışlarını en az ‘haber’ olarak tutan yeni nesil web sitelerimiz için önemlidir.

Görevimiz
Basından ve profesyonel prensiplerden ayrılmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel görevlerimizden biri.
Bir haber sırasında iki tarafın olduğu durumlarda, Musterihizmetleritelefonu.com, her zaman etkinliği okuyucularına nesnel olarak aktarmayı amaçlamaktadır.
Sadece faiz toplamak için yanlış, yanlış veya şaşırtıcı bir söylem içermeden, okurlara sade ve açık bilgi içeren haber metinlerini getirmemiz, ilkeli gazeteciliğin en açık kurallarından biridir.
Gündemi yakından takip etmek ve bireylerin duygusal yoğunluğunu hatırlamak, gazeteciliğin sosyal bir sorumluluk olabileceği anlayışını benimsemek anlamına gelir.

Vizyonumuz
Gündemle ilgili olaylarda alınacak en güvenilir öykü kaynağı.
Birkaç haber; Herkese veya herhangi bir kişiye ‘Musterihizmetleritelefonu.com, gerçekse’ hissini benimsemek.
Ve son olarak, görevin yerine getirilmesinin manevi barışını tüm ekiple paylaşmak ortak vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz
Öncelikle İstanbul, Türkiye, sonra dünyanın en güvenilir haber organı haline geldi.
Sayfamızın% 100’ü için ‘doğru’ ve ‘nötr’ haberlere sahip olmak.
Sürekli olarak alıntı yapılan ve kaynak yapılan bir haber organı olarak profesyonel anlamda basın treninin lideri olmak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA